Број на оглас: 2794789
Објавен на: 13.02.2019, 18:36
1 / 4

GOLF 4 TDI - REZERVNI DELOVI

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
GOLF 4 - (IV) Delovi !
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Dokolku imate potreba od rezervni delovi za
VW Golf IV - 1.9 90 ks TDI 1999god.
Javete se ke se dogovorime okolu cenata ,Golfot e socuvan perfektno!
Proverka vo sekoe vreme,povelete!!