Број на оглас: 2794587
Објавен на: 02.05.2019, 06:09
1 / 7

Kuca vo Kumanovo

1 €
Број на соби:
7
Квадратура:
170 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
800 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca novogradba nad spomenik kosturnica od levata strana. Cena na lice mesto po dogovor! Telefon: 078 490 806