Број на оглас: 2794249
Објавен на: 21.05.2019, 08:56
1 / 5

Се продаваат градежни плацеви !!!

1 €
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 5 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во Неготино...

Градежните плацеви се простираат на површина од:
- 204 м2
- 322 м2
- 385 м2
- 395 м2
- 562 м2

За подетални информации, контактирајте не на тел:
076/ 481-166