Број на оглас: 2793952
Објавен на: 15.07.2018, 20:29
1 / 11

Vw golf 5 2.0tdi

1.900 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


077 914 596
Perfekten