Број на оглас: 2793919
Објавен на: 15.08.2019, 20:59
1 / 2

Kverneland

1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugovi cetvorobrazni
marka Kverneland 12 i 14
Lice za kontakt
Toni 070 471 675
070 471 675
070 471 675