Број на оглас: 2793867
Објавен на: 14.06.2018, 10:53
1 / 11

Prodavam nov stan 47m2 so spalna soba

850 €
Број на соби:
2
Квадратура:
47 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ul.Jane Sandanski i ul.Karposh Vojvoda

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov stan 45m2 so spalna soba i 2m2 terasa, jugoistocno orientiran, treti kat so lift, vednas vselliv, vo novata zgrada na ul. Jane Sandanski i ul. Karposh Vojvoda (do arena).