Број на оглас: 2793025
Објавен на: 20.01.2019, 19:56
1 / 7

Se prodava imot vo s. Slegovo

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava imot od Stojan Arsov od s. Slegovo.

Cena po dogovor.
Info na tel: 070/200-497