Број на оглас: 2792882
Објавен на: 07.09.2019, 12:20
1 / 12

Apartman vo strog centar so parking

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Адреса: Партизанска број 1, стан 74

Апартманот FANTASY 1 е луксузно опремен и потполно нов(2017 год.). Се наоѓа во центарот на Охрид, само неколку метри од езерото, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани, плажи се наоѓаат на само неколку метри од нас. Има тераса со прекрасен поглед на езерото, стариот дел од градот и зајдисонце. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2 2). Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла, итн. Исто така има бестплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг(гаража).

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 - Ацо
077 913 462 - Снежана
Facebook: Villa Tea 2
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)