Број на оглас: 2792674
Објавен на: 22.01.2019, 17:45
1 / 4

продавам стан цена по договор

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2013
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ул.Галичица бр.41/5

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


продавам стан, цена, наместен или празен по договор, може и замена за помал стан со доплата