Број на оглас: 2791712
Објавен на: 13.06.2018, 18:28

SE IZDAVA DUCAN VO CENTAR

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
100 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se Izdava Ducan 100m2 vo Centar na gradot
ul. Mosha Pijade. Objektot e pogoden za sekakva dejnost (ordinacija,apteka,prodavnica i dr.)
Cena po dogovor.