Број на оглас: 2791274
Објавен на: 11.08.2018, 02:40
1 / 4

REZERVNA GUMA OD TENKITE NOVA 5x112

12 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Rezervna guma od tenkite nova
HANKOOK 5X112
T 125 / 70 R 19 rastojanie strafovi 5X112
AUDI MERCEDES GOLF SEAT SKODA ITN.
Na ovoj broj 078-596-000