Број на оглас: 2791184
Објавен на: 26.03.2020, 21:10
1 / 2

Se prodavaat placevi vo Gostivar

170 €
Квадратура:
1322 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezno zemjiste vo sedma zona vo Gostivar.Zemjisteto e privatizirano.