Број на оглас: 2790912
Објавен на: 15.04.2019, 23:38
1 / 4

Opel corsa 1.0 99g xavarisana

400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam opel corsa 1.0 1999g so klima izminata registracija 12. .2017 g. cuknata predna leva strana sacuvana karoseriski i dobar motor za povece informacii na. tel.078.845.983. Motorot prodaden e.