Број на оглас: 2790628
Објавен на: 17.05.2018, 19:36
1 / 5

Се продава Кревет и две фотељи

4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава Кревет и две фотељи
Добро зачувани.