Број на оглас: 2790357
Објавен на: 15.10.2019, 20:18
1 / 7

СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВИ ЗА SUZUKI GSXR 750. 1993година

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВИ ОД РАСТУРЕНА МАШИНА НА GSXR 750 1993година. ИМАМ НОВИ КЛИПОВИ И ХИЛЗНИ, ГЛАВА СО НОВИ ВЕНТИЛИ И БРЕГАСТА, КОМПЛЕТНА ИНСТАЛАЦИЈА, КИЛОМЕТРАЖА, СТАБИЛИЗАТОР, БОМБИНИ, АЛАНСЕР, ЗАДЕН АМОРТИЗЕР И СЕ ДРУГО ШТО ГЛЕДАТЕ.