Број на оглас: 2790205
Објавен на: 22.02.2020, 16:20

Kuca kaj Sokolanski park

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
15
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
40 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1975
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ
Адреса:
Sokolana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost vo imoten list i podmireni troskovi za privatizacija na zemjiste ...Vseliva vednas ... Cena po dogovor na lice mesto .... Moze zamena za stan so doplata ... tel. za kontakt 078-438-607 Miki