Број на оглас: 2789230
Објавен на: 18.06.2018, 21:24
1 / 11

Opel Astra 2.0 DTI 2004 Godina

2.700 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 2.0 DTI 2004 Godina Klimatronic elektrik na stakla registrirana so zelen karton servis pred 100 kilometri