Број на оглас: 2788193
Објавен на: 14.11.2018, 14:47
1 / 11

Mercedes E220 RACEN Avantgarde

5.200 € 5.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E220 RACEN, avantgarde, so 4 led diodi (AMG), radio so 6 CD, komandi na volan, so 4 novi letni gumi i ekstra bandazi 17-ki so najvisoko nivo na oprema.