Број на оглас: 2787765
Објавен на: 13.08.2019, 14:54
1 / 11

BMW 530 d

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530 d 2004 godina so full oprema vo odlicna sostojba