Број на оглас: 2786071
Објавен на: 19.06.2018, 12:19
1 / 5

Oprema za farma svinji

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Plasricni resetki za farma za svinji..tel.078224433 30×30 i 80×40.cekalista koristeni samo 2god.hranilki za b faza