Број на оглас: 2785924
Објавен на: 26.05.2018, 10:22
1 / 6

Pezo 106

1 €
Марка:
Peugeot
Модел:
106
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
36 kw / 49 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 106 benzin plin atestiran,registritana.Redovno servisirana.