Број на оглас: 2785636
Објавен на: 20.03.2019, 18:44
1 / 11

Renault Clio -Storia 1.2 benzin so fabricki vgraden plin -09

По Договор Цената не е фиксна 2.850 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault clio storia 1.2 benzin so fabricki atestiran ured od Italija 44kw 2009 god vo odlicna sostojba.
Potrosuvacka minimalna.

Oprema full