Број на оглас: 2784271
Објавен на: 17.05.2018, 17:00
1 / 1

PS4 500gb+2 cont.+FIFA 18

300 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


PlayStation-ot e nov. Samo ednas e uklucen za proba. Vnatre ima 2 kontrolera i Fifa 18 + 14 dena online aktivacija.