Број на оглас: 2783580
Објавен на: 28.02.2020, 17:28
1 / 4

ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


-ПРОДАВАМ ЛОЗЈЕ НА 500 МЕТРИ ОД ГРАДОТ,НА СОПОТСКИ ПАТ СО ПОВРШИНА ОД 2000 М2 И ОБЕЗБЕДЕН ПРИСТАП
-МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ГРАДСКИ ВОДОВОД
-ГОДИШНО ОД СУБВЕНЦИИ ОКОЛУ 9000 ДЕНАРИ
-ЦЕНА ПО ДОГОВОР
-ИНФО ТЕЛ 078/253-405