Број на оглас: 2783438
Објавен на: 18.07.2018, 12:19
1 / 7

Samsung s5

6.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
S5
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG S5 TOP SOCUVAN PRV GAZDA ...
INFO....071 315 383....
RABOTI NA SITE OPERATORI...