Број на оглас: 2782578
Објавен на: 01.08.2020, 09:57
1 / 4

SLEP SLUZBA --- POMOS NA PAT 071 355 590

50 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


SLEP SLUZBA BANANA -24/7
Prevoz na vozila vo drzavata i vo stranstvo
.Najpovolni ceni brza i kvalitetna usluga.
Vrsime iznajmuvajne na prikolici ------------
071 355 590 071 355 590