Број на оглас: 2782412
Објавен на: 12.01.2019, 20:46
1 / 10

Mitsubishi ASX 1.8 2012 god. 4x4

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Mitsubishi
Модел:
ASX
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Модел 2012 година. Произведен крај на 2011 год. 1.8 дизел. 150 kc.
Возилото е сервисирано комплет со нови гуми.
-Електрични стакла
-Радио CD i DVD
-Автоматска клима
-Темпомат
-Навигација, фабрична со борд компјутер
-Камера за паркирање назад
-Кожени седишта со грејачи
-Панорамско стакло со лед светилки
-2 клуча со далинско
-Eлектрични ретровизори
-EURO 5
-Увезено од Швајцарија