Број на оглас: 2782087
Објавен на: 18.02.2020, 01:47
1 / 1

Otunje Plac

По Договор 7 €
Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s.Otunje,tetovo Sar Planina so pogled na Tetovo i Polog