Број на оглас: 2781717
Објавен на: 11.10.2018, 09:54
1 / 7

Zvucnik i pojavacalo kenwood

5.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Zvucnik bonbona i pojacalo za vo bagaznik za pogluvi lugje taman e. ne e mn koristeno.so cist zvuk na najgolemo opteretuvanje staklo 070682191 Muti cena po dogovor