Број на оглас: 2780178
Објавен на: 17.05.2018, 19:30
1 / 5

АUDI 2.5 CABRIO mozna zamena

7.000 €
Марка:
Audi
Модел:
S4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Возилото е со реални километри и домаќински одржавано со зелен картон без дополнителни вложувања.Можи замена за реални понуди за Ауди или BMW седан од 2007,2008г со моја доплата.