Број на оглас: 2780038
Објавен на: 19.09.2018, 10:19
1 / 11

Mercedes-Benz A180 CDI 109KS 2004god. 6 BRZINI

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana do 07.07.2018.
Od oprema kolata poseduva:
- ESP
- Airbag
- Klimatronik
- Elektrika na prozorci
- Aluminski felni
+ mnogu druga oprema
Za povekje informacii obratete se na telefonskite broevi.Avtoplacot se naogja vo predgradieto na Kriva Palanka,7km pred gradot vo s.Mozdivnjak.Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme,povelete.