Број на оглас: 2779876
Објавен на: 25.02.2020, 20:26
1 / 10

VW Touran 2.0 TDI

4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vetura esht ne gjendje e regullt. Vetura eshte me DSG ndrim shpejtesie, dritare elektronike, board kompjuter, klimë etj.