Број на оглас: 2779443
Објавен на: 25.11.2018, 08:27
1 / 5

Prodavam Alfa156 2,4jtd ili menuvam

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Menuvam za golf 4benzin ili dizel ili drugo