Број на оглас: 2779349
Објавен на: 20.06.2018, 13:00
1 / 5

****MERCEDES ACTORS 1841 TOP*********EXTRA CENA****

12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


KAMIONOT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 10.10.2018 Remontiran
Full oprema
Retarder
gumi 80%
Samo kamionot 12000