Број на оглас: 2778318
Објавен на: 08.03.2019, 22:24
1 / 7

Citroen Saxo 1.4 - Motor za Saxo 1.4

1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor za Citroen Saxo 1.4 -8v ispraven so garancija cena po dogovor! Imam I drugi delovi...