Број на оглас: 2778033
Објавен на: 20.04.2019, 07:52
1 / 5

IBIZA 1.9 SDI

2.200 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Зачуван СЕАТ со одличен мотор и каросерија. Мала потрошувачка, клима нема.