Број на оглас: 2777859
Објавен на: 21.08.2018, 06:52
1 / 10

Mercedes E320cdi EVO

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba, Redovno servisirana, orginalni Kilometri, full oprema, F1 menjac, autohold opcija i mnogu drugo...proverka moze bilo kade po vasa zelba. poveke info na tel. 071385494 ili 071361003