Број на оглас: 2777430
Објавен на: 21.06.2018, 20:45
1 / 4

SAMSUNG J7 2016

8.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
j7
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


MAKSIMALNO ZACUVAN BATERIA DRZI 3 DENA.
SLEDUVA CELOSNO PAKOVAJNE ORGINALEN POLNAC USB I SLUSALKI
ZASTITNA MASKA I STAKLENA FOLIA
MOZNA E I ZNAMENA
SLIKITE SE OD TELEFONOT.