Број на оглас: 2777238
Објавен на: 06.03.2019, 05:40
1 / 10

Suzuki Jimny 1.3 2016 GODINA

6.999 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Suzuki
Модел:
Jimny
Година:
2016
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Suzuki Jimny 1.3 4x4 04.2016 godina , BENZIN+ATESTIRAN PLIN.
Dzipot e na BG tabli , registriran do 03.01.2020 godina , moze da se vidi vo sekoe vreme , so pominati realni 17.800 km. Za poveke informacii javete se na brojot 078/414-805 Vasko.
Samo za seriozni kupuvaci , ZAMENA samo za vozilo nad 2012 godina.

- CENA PO DOGOVOR-
- CENA PO DOGOVOR-