Број на оглас: 2776678
Објавен на: 25.09.2020, 08:28
1 / 5

Prodavam Mercedes odlicno cuvan !!!

4.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e extra socuvan ,
bez nikakva maana vredi da se vidi !
cena so dogovor !

Потврден огласувач
 Pek-Trans Dooel (претпријатие)