Број на оглас: 2776615
Објавен на: 11.02.2019, 23:22
1 / 10

SE IZNAJMUVA STAN

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2011
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
Marshal Tito 168/2-3, Gevgelija

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva renoviran i kompletno namesten dvosoben stan od 60 m2 vo strogiot centar na Gevgelija (zgrada vo GTC na 2-ri sprat) so klima ured i vgradeno podno greenje, opremen so internet i kablovska televizija, vseliv od mesec mart. Cena po dogovor! Telefon: 070/392-269.