Број на оглас: 2776327
Објавен на: 12.11.2018, 19:57
1 / 12

Vw caddy life 19tdi

5.299 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw caddy life
19tdi
105 ks
2004model
Registriran
Extra sostojba
Aluminski felgi so letni novi gumi
198000km
Registriran do 02.03.2019
Tempomat
Full oprema
Bez zamena
Info 072616666