Број на оглас: 2776266
Објавен на: 26.03.2020, 22:52
1 / 11

Golf Plus 5, 2005 god

5.099 € Цената е фиксна 5.149 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 plus, vo odlicna sostojba, napraven servis, i registriran do 11 mesec 2020 god.Full oprema. tel.za kontakt 078/342-184