Број на оглас: 2776241
Објавен на: 13.04.2019, 18:20
1 / 4

SKI HEAD F1

1.300 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat ski head vo odlicna sostojba. 185cm