Број на оглас: 2776005
Објавен на: 29.05.2020, 21:27

Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Плацот е во градежен реон со поглед кон Скопје погоден за градење куќа или викендица,со приклучок на струја вода и канализација. На 5 минути до центар.Нема ни магла ни смог.Цена по договор