Број на оглас: 2775990
Објавен на: 08.10.2019, 01:22
1 / 6

Iveco EuroStar Branik, Maska, Farovi

По Договор Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava maska i branik za iveco eurostar. Branikot moze so i bez farovi. Branikot e prodaden. Bez zabeleski.