Број на оглас: 2774563
Објавен на: 21.05.2018, 13:00
1 / 12

Се продаваат нови станови во Битола 36м2;48м2;66м2

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
66 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Ѓорче Петров 23

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


На само 10 минути од центарот на Битола - Станбен-деловен комплекс: La petite Parisienne во Битола, нуди на продажба станови со:
-Квалитетна надворешна и внатрешна изолација
-REHAU дограма
-Централен систем на вентилација
-Високо квалитетна санитарија, туш кабини, кади, мебел, плочки од Француско и Германско прозводство,вградени казанчиња GROHE.
Закажете посета на комплексот и уверете со во квалитетот!


https://www.facebook.com/La-Petite-Parisienne-108544869688131/