Број на оглас: 2773189
Објавен на: 17.10.2019, 16:45
1 / 2

masina za sienje MITSUBISHI

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


masina za sienje MITSUBISHI