Број на оглас: 2772873
Објавен на: 18.05.2019, 16:55
1 / 1

Elektro Motori

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 elektromotori CISTO NOVI
1.Sever Subotica -trifazen 3 kWh 935 min-1(obrataj)
2.Sever Subotica trifazen 5.5kWh 1450min-1(obrataj)