Број на оглас: 2770984
Објавен на: 17.07.2018, 14:34
1 / 5

Huawei honor 8lite (2017)

6.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
Honor 8lite (P9 lite 2017)
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava HUAWEI honor 8lite (P9 lite 2017) neverlock, dual sim(raboti so dve kartichki) 3 GB RAM 16 GB ROM. Telefonot e kupen pred 10 meseci. Edinstvena zabeleshka e puknatinata nazad koja ne smeta voopshto i ne se zabelezhuva. Cena za kesh 6500 denari. Mozhna e zamena i so doplata.